Amerikan kapı, günümüzde insanları en çok tercih ettikleri kapı modellerinden biri olan bu kapılar müşterilerimizin ilgilerini çekmektedir. Özellik sağlam yapısı ile tercih edilmektedir. Bu kapılar hazır kaplama kapılardır. Ağaç kapı iskeleti ile donatılmış olan kapılar fabrikalarda preslenmesi sayesinde ortaya çıkmaktadır. Fabrika çıkışlı kapılar boyanır ve yeni hali ile müşterilerimizin kullanımına sunulur. İç kapı, her yerde görebileceğiniz bu kapılar çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Kullanım kolaylığı sayesinde birçok müşterimiz tarafından tercih edilmektedir. Evlerde bulunan bir çok kapı ahşaptır. Ağaçlardan elde edilen kerestelerin sıyrılması ile oluşan mdf kaplı kapılar ortaya çıkmaktadır. Estetik açıdan hoş görünen bu kapılar müşterilerimizin en çok tercih ettiği kapı modellerinden biridir.

Mobilya kapı, popülerliğini devam ettiren bu kapılar göz alıcı motifleri ile yapılmaya devam etmektedir. Bu kapılar dayanıklılığı yüksek olduğu için müşterilerimizin tercihleri arasındadır. Kaliteli ve dayanıklı olduğu kadar bu kapılar sağlıklıdırlar. İç dekorasyonu mükemmel bir şekilde ortaya çıkaran bu kapılar kaliteli görselliği ile mobilyalara uyum sağlamaktadır. En çok tercih edilmesinin sebebi nem dengesini sabitlemesidir. Lake kapı, modellenmesi özel makinelerde gerçekleştirilen bu kapılar özel cilalama sayesinde kaliteli ve şık durmaktadır. Bu kapıların cilaları renk uyumlarına göre değişmektedir. Temizlenmesi dikkatli yapılmalı ve darbelere karşı dikkatli olunması gereklidir. Bu tür kapılarda camlı modelleri de müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Günümüzde modern mimariyi yansıtması ile bilinen bir kapıdır.

Çelik kapı, gelişen teknoloji sayesinde güvenlik önemlerini arttıran kapılar yapılmaktadır. Bu lüks sayılan kapılar birçok insan tarafından tercih edilemeye başlamıştır.Sac ve çelikler ile desteklenerek güçlendirilen kapılar herhangi bir zorlamaya karşın sağlam kalmaktadır. Çelik kapının doğru bir şekilde kullanılması için doğru montajlanması gerekir. Kapılara doğru takviyeler yaparak güçlendirilmesi gerekir. Güçlü ve kaliteli bir çelik kapı sayesinde oluşacak olumsuz durumlara karşı mükemmel bir önem aldığınıza emin olabilirsiniz. Dünyanın bir çok yerinde kullanılan bu kapılar güçlü çelik yapısı sayesinde tercih edilmektedir. Siz değerli müşterilerimizde bu mükemmel hizmetten yararlanmak için bizleri arayabilir ve bizlere isteklerini en güzel şekilde anlatabilirsiniz.